מילניום מרקטינג
קטלוג מוצרים
המלצות
מציג 17 עד 32 מתוך 46 נושאים.
« 1 2 3 »
 רחל מערבי

למחלקת שרות לקוחות, גב` מזל ברצוני להודות לכם על השירות, הופתעתי לטובה כשהגיע שליח לביתי עם מכסה של סיר לחץ חדש, במקום הישן שהושאר אצלכם לבדיקה. אני מקווה להמשיך ולהנות ממוצרי חברתכם, בברכה, רחל מערבי


 דני רוה

"תודה על השירות הטוב: נשברה לי ידית של סיר. כתבתי לכם דרך האתר. למחרת התקשרתם אלי וביקשתם צילום של הסיר. בתוך יומיים קיבלתי סט ידיות. כשרציתי לשלם  נאמר לי שזה שירות ואין לשלם עבורו. אכן - לכך יקרא שירות !!! תודה רבה.  דני רוה."


  קלדרון מטי

"תודה רבה מזל הלוואי וירבו נותניי שירות כמוך, ראשית על שהאמנת לי (הצרכן הקטן) ושנית על שבחרת לתת לי חלף מוצר למוצר שנפגם. תודה רבה שירות נהדר קלדרון מטי"


 ארקוסטיל

 " קניתי קלחת של ארקוסטיל, לאחר תקופה קצרה, החליד הבורג של המכסה, פניתי לשירות  לקוחות, היו ממש נחמדים, ניסו לדאוג לבורג פרק זמן די ארוך (אני הייתי  סבלני ורגוע) ולאחר שלא הצליחו למצוא בורג מתאים, מצאו לנכון לשלוח לנו  מחבת...כל הכבוד...זה שירות לקוחות...תודה למזל משירות הלקוחות, את נפלאה  !!! תודה, אלון שביגמן. "


 זו לא פרסומת, זו הבעת הערכה על איכות שירות.

"זו לא פרסומת, זו הבעת הערכה על איכות שירות. אנו משתמשים בבית בבקבוקי שתייה לילדות העשויים מנירוסטה מתוצרת AQUASTEEL. גם ירוק, גם נקי בקיצור מוצר מעולה. היינו צריכים להחליף את הפקקים הסוגרים עקב בלאי נורמלי. פנינו ליבואן / מפיץ מילניום מרקטינג בע"מ לצורך זה. כשהתמהמהנו במתן הנתונים, הם רדפו אחרינו עם טלפונים וכשקיבלו את הנתונים שלחו לנו 2 פקקים בדואר, ללא כל תשלום. זו איכות של שירות. כל הכבוד לכם. צריך לקחת דוגמא מכם"
תודה, הדר


 אשמח לציין לטובה ולהודות על שירות הלקוחות הסופר מקצועי שלכם

"בוקר טוב,
אשמח לציין לטובה ולהודות על שירות הלקוחות הסופר מקצועי שלכם ובפרט מילה טובה למזל משירות הלקוחות - אדיבה, נעימה ומקצועית. הופתעתי לטובה מהנכונות לסייע וממהירות הטיפול, מזל משירות הלקוחות יכולה ללמד לא מעט נותני שירות מחברות גדולות איך להתנהל בצורה מקצועית. שוב, תודה.
יום טוב ושבוע מצויין."
טל אדין


 Terri Cunningham
Best company ever! I have had an Arcosteel thermos flask for over 25 years!! I still use it and it works just as well as it always has. I wrote to the Australian company to ask for replacement parts for the handle which has broken - they replied and are sending me a brand new thermos! Wonderful Israeli ingenuity again. Thank you
 מיכל ליכטנשטיין

ברצוני להודות מקרב לב למזל על טיפולה המהיר והיעיל בפנייתי בעניין מיכל של קוצץ  ירקות ידני. לעתים רחוקות ניתן לפגוש שירות לקוחות ברמה כה גבוהה ויעילה. בברכת שנה טובה


 ארקוסטיל שלום

רציתי לומר לכולכם, ובמיוחד למזל מהשירות לקוחות- תודה רבה על הטיפול, המסירות ווידוא שביעות רצוני מהתלונה שהעליתי פה לפני כחודש וחצי. מאז שכתבתי את התלונה נעניתי מיידית בתגובה שלכם, כאשר משם זה התגלגל לשיחת טלפון על מנת שאשלח לכם את המוצר הפגום. לאחר שקיבלתם את המוצר ממני, מזל יצרה עימי קשר, ונתנה לי מבחר אפשרויות שאוכל לקבל כפיצוי. התוצאה לפניכם, קיבלתי את  הפיצוי ההולם לדעתי. כמו שאנו יודעים לכתוב תלונות, לא פחות חשוב גם לדעת  לומר תודה, אז שוב- תודה רבה ושנה טובה.
לוטם עמרם.


 שלום רב, רציתי רק לומר מילה טובה למילניום!

שלום רב, רציתי רק לומר מילה טובה! 
לפני  כשנתיים קניתי סיר של ארקוסטיל דיאמונד. לפני מספר שבועות התקלקלה הידית של  המכסה והמכסה נותר עם חור ללא ידית כך שלא יכולתי להשתמש בו. התקשרתי אליכם כדי  לברר איפה אפשר לקנות מכסה חדש. ענתה לי בחורה אדיבה מהממוצע,
שאלתי אותה והיא שאלה לכתובתי, הבטיחה שתשלחו ואכן, תוך מספר ימים הגיע לביתי  בדואר מכסה חדש!! וכל זאת ללא דרישת תשלום כלשהי! כ
ל הכבוד! כיף להשתמש במוצרים  שיודעים שיש להם "הורים" ואחריות! אני אוסיף ללא ספק לקנות
אותם. יישר  כוח!


 ברצוני לשבח ולציין לשבח את השרות שניתן לי אצלכם מ גב' מזל עמון
אני לקוחה שרכשה סירים של ארכוסטיל, במסגרת עבודתו של בן זוגי דרך רשות שדות התעופה קבלנו לחג סיר, אחריו רכשנו מגוון סירים שלכם, מדום בהרצליה בשבעת הכוכבים.

אחד מהסירים המכסה נסדק תוך כדי בישול, לאחר פניתי למזל עמון, היא בדקה את העניין, ולאחר זמן קצר, נשלח לבתי המכסה, אבקש לציין כי חשבתי שאין לי פתרון לגבי הסיר, חשבתי שלא אוכל להשתמש בו יותר.

הגב` מזל עמון טיפלה בי במהירות ויעילות מקצועית.

עכשיו אני מבינה מדוע חברתכם נחשבת לחברה איכותית,  מכוון שיש להם שרות מעולה ועובדים כמו הגב` מזל עמון.

כן ירבו עובדים כמוה בחברתכם. אני אמליץ לכול לקוחות שלי לרכוש מכם מתנות לחג ובכלל.

שנה טובה ומבורכת

 שלום רב,
שלום רב,
רציתי רק לומר מילה טובה!
לפני כשנתיים קניתי סיר של ארקוסטיל דיאמונד. לפני מספר שבועות התקלקלה הידית של המכסה והמכסה נותר עם חור ללא ידית כך שלא יכולתי להשתמש בו. התקשרתי אליכם כדי לברר איפה אפשר לקנות מכסה חדש. ענתה לי בחורה אדיבה מהממוצע, שאלתי אותה והיא שאלה לכתובתי, הבטיחה שתשלחו ואכן, תוך מספר ימים הגיע לביתי בדואר מכסה חדש!! וכל זאת ללא דרישת תשלום כלשהי! כל הכבוד! כיף להשתמש במוצרים שיודעים שיש להם "הורים" ואחריות! אני אוסיף ללא ספק לקנות אותם.
יישר כוח

 בתודה ובברכה

אני רוצה להודות לך על היחס החם והטיפול המסור וההוגן שקיבלתי ממך,
ישר כוח על הכול

בתודה ובבכרה
ובברכת שבת שלום וחודש טוב

אהוד אלון

21.4.13


 שלום רב

שלום רב,

במהלך השבועות האחרונים פניתי מספר פעמים באמצעות שיחות טלפוניות לגב` מזל מעוז,
עובדת חברתכם בבקשה לסייע לי בפתרון תקלה שנגרמה בחנות סטוק בירושלים.

מזל עמון סייע לי בפתרון הבעיה מבלי להפנות אותי לגורמים אחרים כפי שנהוג במקומות אחרים..   


ראה מידע נוסף     
 ברצוני להביע את הערכתי
לגבי היחס שקבלתי מחברת מילמיום, מהגברת מזל.

לפני מספר חודשים רכשתי את המעבד הידני של ארקוסטיל.
לפני מספר ימים בטעות זרקתי את הסכינים לפח והתכוונתי לזרוק גם את המעבד
כי בלי הסכינים לא היה לזה יותר שימוש.
 
ראה מידע נוסף     
 חן חן על השרות האביב שקיבלתי ממך

המגש ששלח לי הגיע ליעדו. סוף סוף אני יכול ליהנות מהמוצר שרכשתי - מיבש כלים. זו הדרך לשמור על לקוחות. החזרת לי את האמון במוצרכם.

תודה דב אבנור יטבתה

מזל שלום וחג שמח ( ל"ג בעומר).


  
  
  הפוך לדף הבית
 |  ראשי |  אודותינו  |  אמנת שירות  |  מותגים  |  סניפים  |  מן העיתונות  |  המלצות  |  סרטים  |  מתכונים  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מילניום מרקטינג-ייבוא ושיווק כלי בית- www.mil-m.com © כל הזכויות שמורות
מילניום מרקטינג כתובת: שארית ישראל 37 תל-אביב 68165 טל: 03-5181558 פקס: 03-6810224
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל